Pokojné a veselé!

Vianočné sviatky sa zvyknú popisovať aj ako sviatky pokoja a radosti, no veľakrát to ťažko povedať o období, ktoré im predchádza. Často narážame na zhon a stres či už z dôvodu pracovných povinností pred záverom roka, alebo pre prípravy na sviatky, nákupy darčekov a podobných aktivít, ktoré nás v tomto čase každoročne čakajú – alebo pre kombináciu všetkého a ešte omnoho viac. Čo tak urobiť tieto Vianoce veci trochu inak?

Vianočné stromčeky od A po Z

My v Silvertree by sme vám radi predvianočné obdobie čo najviac spríjemnili, preto vám ponúkame kompletný servis ohľadom vianočných stromčekov od A až po Z. Potrebujete vianočný stromček 120cm? Chcete legendárnu jedličku či smrek so svojou neprekonateľnou vôňou? Nedáte dopustiť na klasický rezaný stromček, alebo chcete tento rok vyskúšať verziu v črepníku a na jar stromček presadiť do záhrady?

Vyberte si na našej stránke svoj vysnívaný stromček, ktorý bude presne zodpovedať vašim požiadavkám a my sa postaráme o zvyšok. Po realizácii objednávky na našej stránke vám váš vianočný stromček 120cm dovezie náš kuriér. Pokiaľ by sa vám ohľadom doručeného stromčeka niečo nepozdávalo, na mieste vám ho vymení. Ak by ste si nevedeli dať rady so stojanom, kuriér vám pomôže s osadením a po skončení sviatkov stromček bezplatne vyzdvihne. My sa postaráme o to, aby neskončil pohodený na skládke, ale aby bol riadne zrecyklovaný.

item

Doručenie

Flexibilné doručenie zadarmo

item

Kvalita

100% záruka vrátenia peňazí, alebo výmena stromčeka!

item

Odvoz

Odvoz stromčeka zadarmo

item

Udržateľnosť

Všetky stromčeky sa recyklujú, alebo presádzajú!

silvertree.sk

Vaše skúsenosti

silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk

Super služba. Kuriér stromček nielen priviezol, doniesol k dverám ale aj sa poriadne zapotil pri orezávaní kmeňa aby sa zmestil do stojana! Spravil za nás ťažkú prácu, ktorá bola vykonaná naozaj poctivo a aj samotný stromček bol úžasný.

Kristína K-
silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk

Super servis! Museli rozbaliť viacero stromčekov, kým som nenašla, ten ktorý sa mi páčil. Musela som si objednať až na posledný deň, ale všetko prebehlo veľmi rýchlo. Celý byt nám potom krásne voňal po stomčeku :))) Tešíme sa na vaše voňavé stromčeky aj o rok !!!

Monika B.
silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk

Dnes nám priniesli krásny stromček zo Silvertree, ktorý rozžiaril náš dom. Naozaj vianočný stromček ako sa patrí, s hustými veľkými vetvami. Dokonca nám ho veľmi milí chlapci priniesli až ku nám domov a ešte aj postavili na stojan. Ďakujeme krasne za službu:)

Gabriela S.
silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk

Využívame tento servis už druhý rok a sme spokojní:) Úžasné vianočné stromčeky a vynikajúce a kvalitné služby. So SilverTree sa o všetko postarajú oni a vy môžete stráviť čas namiesto hľadania vianočného stromčeka, so svojou rodinou.

Laura G
silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk

Úprimne, ešte sme doteraz nemali taký krásny stromček! Najpohodlnejšie bolo, že nám ho doviezli aj odviezli a nemuseli sme sa o nič starať. Boli sme nad mieru spokojní, naozaj perfektný servis, môžeme iba chváliť.

Beatrix P.
silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk

Orientácia na zákazníka a flexibilita pri hľadaní najlepšieho riešenia. Rýchle, pohodlné a šetriace môj čas. Navyše veľmi príjemná komunikácia počas vybavovanie a naozaj úžasný konečný výsledok. Neviem si predstaviť Vianoce bez tejto služby.

Lenka S.
silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk

Ak sa náhodou vyskytol problém, vždy som dostala okamžitú odpoveď a všetko bolo vyriešené. Skvelá starostlivosť a ohľaduplnosť ku klientom vo všetkých smeroch a hlavne ľudsky. Už 3. Vianoce mi vaše služby uľahčujú sviatky. A aj tento rok sa už neviem dočkať na vianočný stromček! ❤️

Viktória Š.
silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk

Všetko prebehlo hladko🤗 Naša rodina je naozaj veľmi vďačná za skvelu službu a nádherný vianočný stromček 🎄 🌟 💛

Ingrid M.
silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk

Smrek, ktorý nám dnes doniesli zo Silvertree prekonal moje očakávania. Kuriér nám so sebou priniesol navyše aj pozitívnu emóciu spojenú so stromčekom. Ďakujeme pekne a tešíme sa ako objednáme odtiaľto aj o rok🙂

Zuzana P.
silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk silvertree.sk

Hlavné poslanie Silvertree, ktoré je uľahčenie kúpy vianočného stromčeka bolo perfektne splnené! Stromček sme dostali včas a bezpečne🙂 Ďakujeme, za láskavú a kvalitnú službu a najkrajší vianočný stromček. Do decembra sa s vami zatiaľ lúčime a sľubujeme, že o rok využijeme váš servis znova!

Laura Ž.
silvertree.sk

Cesta vianočného stromčeka k Vám domov

01.
item

Pestujeme

02.
item

Doručujeme

zadarmo

03.
item

Oslavujeme Vianoce

04.
item

Odvážame

zadarmo

05.
item

Recyklujeme

06.
item

Vysádzame

Frequently asked questions

 • Ako garantujete kvalitu vianočných stromčekov?

  Všetky vianočné stromčeky sú starostlivo vyberané a hodnotené certifikovanými expertmi. Preto poskytujeme 100% záruku vrátenia peňazí alebo výmenu stromu, ktorá platí 3 dni po dodaní. Ak strom, ktorý sme Vám dodali, nezodpovedá Vašim očakávaniam, požiadajte kuriéra, aby ho vymenil, a požiadajte ho, aby Vám počas doručenia ukázal viac stromčekov. Viac informácií o našich zárukách na kvalitu nájdete tu.

 • Ako funguje bezplatné doručenie vianočných stromčekov?

  Doručujeme vianočné stromčeky v deň ktorý ste si vybrali, v rámci zvoleného časového intervalu. Viac informácií o podmienkach doručenia nájdete tu

 • Aké sú podmienky pre bezplatný odvoz vianočných stromčekov?

  Zbierame vianočné stromčeky podľa našich predom dohodnutých harmonogramov podľa mestských štvrtí. Informácie o naplánovanom dátume a predbežnom časovom intervale pre odvoz Vášho vianočného stromčeka Vám poskytneme e-mailom a SMS správou tri dni vopred. Ďalšie informácie o podmienkach odstránenia nájdete tu.

   

 • Pomáha kuriér priniesť a postaviť vianočný stromček až do domu?

  Aby sme Vám uľahčili robotu, kuriér stromček donesie po schodoch a doručí ho až k Vašim dverám. Ak je to potrebné, pomôžu Vám pri nastavovaní stromčeku do stojanu. Avšak, ak Váš súčasný stojan je výrazne príliš malý, vyhradzujeme si právo strom doň neumiestniť a môžeme navrhnúť zakúpenie nášho nastaviteľného stojanu.

 • Dá sa zmeniť čas a dátum dodania?

  Dátum a čas doručenia môžu byť veľmi flexibilne zmenené. Môžete to urobiť tým, že nám zavoláte, kontaktujete prostredníctvom e-mailu, Facebooku alebo Instagramu. Ak nie ste doma počas doručenia, doručíme vianočný strom v čase, ktorý Vám vyhovuje.

 • Je potrebné pri objednávaní vianočného stromčeka dodatočne doobjednať stojan? Inštalujete ho aj na stojan, ktorý už zákazník má?

  Ak máte vhodný stojan na vianočný stromček, nepotrebujete objednávať ďalší. Zoberte však prosím do úvahy, že priemer kmeňa vianočného stromu závisí od jeho výšky a približne dosahuje 8-12 centimetrov. Ak váš existujúci stojan je výrazne príliš malý, vyhradzujeme si právo strom doň nenainštalovať a môžeme navrhnúť zakúpenie nášho nastaviteľného stojanu.

 • Sú vianočné stromčeky v kvetináčoch v porovnaní s rezanými stromčekmi šetrnejšie k životnému prostrediu?

  Hoci vianočné stromčeky v kvetináči o ktoré bolo správne starané možno presadiť, na rozdiel od rezaných stromčekov, neznamená to nutne, že druhý spôsob je menej udržateľný. Je to preto, lebo všetky naše predávané stromy sú recyklované a znovu presadené. Každý rastúci vianočný stromček pohlcuje CO2 (oxid uhličitý) a pomáha čistiť našu planétu.

 • Kedy je najlepší čas na objednanie vianočného stromčeka?

  Keďže prevádzkujeme predaj vianočných stromčekov na základe predbežných rezervácií, odporúčame si stromček rezervovať čo najskôr, aj keď si nie ste istí ohľadom presného dátumu doručenia. Neskôr môžete kedykoľvek zmeniť dátum a čas doručenia.

 • Ako rýchlo viete doručiť vianočný stromček?

  Väčšinou môžeme doručiť vianočný stromček na ďalší deň po objednaní. Stromčeky doručujeme od 25. novembra do 23. decembra, a to nielen počas pracovných dní, ale aj cez víkendy. Bezplatný čas doručenia je k dispozícii od 09:00 ráno do 21:00 večer.

 • V akých prípadoch vymieňame vianočný stromček?

  Ak doručený vianočný stromček nesplní vaše očakávania, radi ho vymeníme za iný. Pre plynulý proces môžete požiadať kuriéra, aby Vám počas doručenia ukázal viac stromčekov. Ak nie ste schopní stromček skontrolovať počas doručenia alebo ak doručený stromček nevyhovuje Vašim očakávaniam, prosím, kontaktujte našich špecialistov zákazníckeho servisu. Požiadať o výmenu môžete do 3 dní od dátumu doručenia. Avšak stromčeky doručené po 20.12. nevymieňame, nakoľko k tomuto neskorému dátumu očakávame vypredanie zásob.

 • Ako sa starať o vianočný stromček?

  Je dôležité udržiavať vianočný stromček čo najďalej od zdrojov tepla a zabezpečiť, aby stojan pod stromčekom nikdy neostal bez vody. Pokyny, ako sa starať o stromček, kde ho uchovávať a ďalšie odporúčania, nájdete všetky informácie tu.

 • Ako dlho môže stromček stáť doma a zostať čerstvý?

  Pri starostlivosti o stromčeky podľa našich odporúčaní môžu jedle zostať čerstvé až 3 týždne, zatiaľ čo smreky môžu vydržať až 2 týždne. Viac informácií nájdete tu.

 • Dá sa vianočný stromček mať na presklenom balkóne alebo terase?

  Samozrejme! Teplota na presklenom balkóne alebo terase je ideálna pre stromček. Iba nelejte vodu do stojana, keď máte stromček vonku, pretože by mohla zamrznúť a poškodiť stojan.

 • Kam idú vianočné stromčeky po sviatkoch, keď ich zbierate?

  Všetky vianočné stromčeky zbierame po sviatkoch. Keď sú stromčeky rezané, prepravujeme ich na recykláciu na hnojivo alebo biopalivo alebo materiál. Vianočné stromčeky v kvetináčoch sú znovu vysadené (stromček si môžete nechať a urobiť to sami). Aby ste zabezpečili, že stromček v kvetináči prežije, prečítajte si odporúčania pre starostlivosť a skladovanie tu.

 • Ako môžem zaplatiť za vianočný stromček alebo stojan?

  Za všetky naše produkty môžete platiť cez online bankovníctvo pri zadávaní objednávky, v hotovosti pri doručení alebo bankovým prevodom (pre firmy)

 • Vystavujete faktúru pre firmy?

  Áno, faktúry posielame na emailovú adresu uvedenú v objednávke.

 • Môžem si objednať vianočný stromček, ak žijem mimo Bratislavy a okolia?

  V sekcii “Doručovacie zóny” na našej webovej stránke alebo v poslednom kroku Vašej objednávky môžete skontrolovať, či doručíme vianočný stromček na vašu adresu a či bude účtovaný dodatočný poplatok.

  Po zadaní vašej adresy sa na mape zobrazí špendlík, ktorý môžete manuálne nastaviť, aby ste upresnili presnú polohu doručenia stromu. Ak sa Vaša adresa nenachádza v doručovacej zóne, uvidíte na obrazovke správu, ktorá hovorí: “Ospravedlňujeme sa, ale Vaša zadaná adresa sa nachádza mimo doručovacej zóny. Pre doručenie do iných miest nás prosím kontaktujte e-mailom.”

 • Aký je priemer kmeňa vianočného stromčeka? Aký je priemer spodných vetiev vianočného stromčeka?

  Priemer kmeňa závisí od výšky stromčeku, ale pohybuje sa približne v rozmedzí 8-12 centimetrov. Priemer dolných vetiev stromčeka je asi polovica jeho výšky.

 • Môžeme si objednať vianočný stromček, ak bývam mimo západného Slovenska?

  V iných mestách na Slovensku doručujeme vianočné stromy prostredníctvom kuriérskych partnerov. Pre objednávky kontaktujte našich špecialistov zákazníckeho servisu prostredníctvom e-mailu, telefonu alebo platformy Facebook. Neposielame stromčeky nad 180 cm.

UKÁZAŤ VŠETKO